Premiera HeadRush Prime!
Premiera HeadRush Prime!

Doskonałe brzmienie gitary i wokalu jest na wyciągnięcie ręki!

HeadRush prezentuje Prime – najpotężniejszy gitarowy multiefekt, modeler wzmacniaczy i procesor wokalny, czyli wszystko w jednym.

HeadRush® Prime wyposażony jest w zaawansowany wielordzeniowy procesor, ogromną bibliotekę efektów gitarowych, emulacji wzmacniaczy, kolumn i mikrofonów, inteligentne klonowanie wzmacniaczy/efektów i ładowanie IR, najlepszy w swojej klasie looper i pełny zestaw efektów wokalnych (w tym standardowym w branży Antares Auto-Tune). Jest zatem najpotężniejszym, najbardziej wszechstronnym i realistycznie brzmiącym podłogowym procesorem efektów, jaki kiedykolwiek powstał.

Wyjątkowo szybko reagujący 7-calowy ekran o wysokiej rozdzielczości umożliwia wykorzystanie takich gestów jak dotykanie, przesuwanie oraz przeciąganie i upuszczanie do natychmiastowego tworzenia i edycji własnych rigów w niespotykanie łatwy sposób.

Sercem HeadRush Prime jest 7-calowy ekran dotykowy oraz interfejs, który jest wyjątkowo intuicyjny dla muzyków – możesz dosłownie dotykać, przesuwać oraz przenosić i upuszczać poszczególne elementy w celu tworzenia i edycji swoich zestawów gitarowych, basowych i wokalnych z niesamowitą szybkością i precyzją.

HeadRush Prime zawiera stale rozszerzaną bibliotekę efektów gitarowych, emulacji wzmacniaczy, kolumn i mikrofonów, klonów wzmacniaczy, odpowiedzi impulsowych (IR), a także pełny zestaw efektów wokalnych (w tym standardowy w branży Antares Auto-Tune®)! Są to najwyższej jakości emulacje najbardziej cenionego sprzętu gitarowego i studyjnego o niespotykanej wierności brzmienia i zdumiewająco naturalnej odpowiedzi dynamicznej.

HeadRush Prime posiada zastrzeżoną technologię klonowania nowej generacji umożliwiającą znaczne rozszerzenie fabrycznej biblioteki wzmacniaczy i efektów przy użyciu prawdziwego sprzętu. HeadRush Amp Cloner precyzyjnie oddaje brzmienie, dynamikę, a co najważniejsze, czucie twoich ulubionych butikowych, vintage’owych i nowoczesnych wzmacniaczy, preampów, efektów typu distortion, overdrive a nawet fuzzów.

HeadRush Prime posiada wbudowany moduł Wi-Fi, który może łączyć się bezpośrednio z całkowicie nową chmurą HeadRush Cloud za pośrednictwem lokalnej sieci Wi-Fi.

HeadRush Prime to pierwszy na świecie procesor efektów z możliwością ładowania utworów bezpośrednio z Dropboksa przez Wi-Fi do ćwiczeń lub szybszej nauki utworów. Po załadowaniu utworu możesz zapętlić i spowolnić trudniejsze fragmenty, a także zmienić wysokość dźwięku co półtonu, aby szybko nauczyć się utworów w nowych tonacjach. Prime może również łączyć się i odtwarzać dźwięk z dowolnego urządzenia mobilnego obsługującego technologię Bluetooth, co otwiera drogę do korzystania z wielu innych usług steamingowych i cyfrowych lekcji.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl